Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content

Producent frontów lakierowanych

(+48) 790 209 315

  • PL
 
Zamów fronty »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Fronty lakierowane

 

Fronty lakierowane, kuchnia na wysoki połysk

Drogi Kliencie,

Kuchnia wykonana na wysoki połysk to niezwykle efektowne rozwiązanie, które było, jest i zawsze będzie modne. Szczególnie polecane do kuchni, która jest otwarta na salon. Całkowicie lakierowana kuchnia jest ciekawa, choć znacznie bardziej intrygująca będzie, jeśli wymieszasz ze sobą fronty meblowe w różnych kolorach, biel z drewnem lub powierzchnie błyszczące z matowymi.

Efekt kontrastu jest obecnie bardzo pożądany w aranżacji wnętrz, bo nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Mniejsza kuchnia i jasne fronty lakierowane

Z doświadczenia wiemy, że fronty lakierowane sprawdzają się szczególnie w mniejszych kuchniach. Ich błyszcząca powierzchnia doskonale odbija światło i działa niekiedy jak lustro, przez co optycznie powiększa pomieszczenie. W mniejszych wnętrzach najlepiej stosować jasną kolorystykę frontów – białą lub beżową. Aby przełamać ich monotonię, zastosuj trochę kolorowych dodatków lub otwarte półki w kontrastowych barwach.

W większej kuchni układ szafek oraz styl może być praktycznie dowolny. Kuchnia na wysoki połysk bardzo ciekawie i efektownie prezentuje się z wyspą, z otwartymi półkami w dużej ilości lub jako przestronna zabudowa od podłogi do sufitu.

Ciemne fronty lakierowane

Ciemne barwy stają się coraz bardziej popularne i modne w aranżacji wnętrz. Trend ten nie omija oczywiście także i kuchni. Odcienie szarości, które wpadają w czerń nadają nawet najprostszej kuchni niepowtarzalnego wyrazu. Często szarość i czerń mają nawet nad bielą pewną przewagę. Nadają bowiem prosytm meblom charakteru, a do Twojego wnętrza wnoszą przyjemny klimat i elegancką atmosferę.

Wykończona w takich kolorach Twoja kuchnia, zwłaszcza otwarta na salon, doskonale wpisuje się w aranżację wnętrza. Głębię koloru możesz podkreślić matowymi lub półmatowymi fakturami lakieru, którę stają się coraz bardziej modne. Podążając za trendami Arteka wprowadziła do oferty fronty lakierowane w głębokim macie, półmacie i ciemnej kolorystyce.

Produkcja frontów lakierowanych

Produkujemy fronty meblowe z wysokogatunkowej płyty MDF, lakierowane na wysoki połysk, matowe i półmatowe. Ich cecha charakterystyczna, to połyskliwe, a często wręcz lustrzane powierzchnie. Oryginalny efekt uzyskujemy dzięki pokryciu powierzchni mieszankami sprawdzonych lakierów w kilku warstwach. Tak gruba powłoka skutecznie chroni Twoje meble przed nadmierną wilgocią oraz odbarwianiem się.

Po obróbce na nowoczesnej linii CNC fronty trafiają pod proces nakładania warstw podkładu oraz po kolejnej obróbce do lakierowania. Lakierowanie odbywa się przez doświadczonych fachowców, co gwarantuje najwyższą jakość powłok. Arteka stosuje zawsze farby i lakiery o sprawdzonej jakości od renomowanych producentów włoskich i niemieckich. Po operacji lakierowania fronty trafiają do polerowania na zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Fronty możemy polakierować na dowolny kolor z szerokiej palety barw: RAL, ICA, NCS.

Zadzwoń już teraz, a od jutra zaczniemy lakierować fronty na Twoje nowe niepowtarzalne meble...

 
Zobacz Inspiracje
 
 
 
 
 
 
 

Rozwiń menu