Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content

Producent frontów lakierowanych

(+48) 790 209 315

  • PL
 
Zamów fronty »
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

STUDIO Arteka

 

Projektowanie i aranżacja wnętrz, montaż mebli na wymiar

Drogi Kliencie,

Stworzenie mebli wg Twoich indywidualnych wymagań, to proces złożony i uzależniony od precyzyjnego przygotowania projektu. Za prawidłowy, zgodny z Twoimi potrzebami projekt odpowiada zespół profesjonalistów Studio Arteka. To właśnie od ich kreatywności oraz bogatego doświadczenia zależy efekt końcowy, czyli Twoje niepowtarzalne meble na wymiar.

W pierwszym etapie nasi fachowcy dokonują niezbędnych pomiarów, a następnie wspólnie z Tobą ustalają koncepcję aranżacji i wizję wyposażenia Twoich pomieszczeń. Następnie nasz zespół projektantów, wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie 3D sporządza dokładny i przemyślany projekt wnętrza w oparciu o ustalone założenia.

Kolejnym etapem jest właściwy i profesjonalny montaż mebli, który gwarantuje wysoką estetykę, komfort i bezawaryjną funkcjonalność. Nieprawidłowo zmontowane elementy będą raziły Cię swoim widokiem, a w codziennym użytkowaniu będą uciążliwe, niewygodne i narażone na usterki. Dlatego poza dobrym projektem i solidnym materiałem, do osiągnięcia pełnej satysfakcji potrzebujesz fachowego montażu mebli na wymiar, który gwrantują Ci specjaliści Studio Arteka.

Zakres usług:

  • projektowanie mebli;
  • produkcja mebli kuchennych pod wymiar;
  • wystrój i aranżacja wnętrz

Oferta, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie, daje możliwość przygotowania kuchni, łazienki, salonu, poddasza i innych Twoich pomieszczeń pod montaż mebli na wymiar. Wykonujemy remonty, pełną aranżację i wykończenie dowolnego wnętrza w Twoim mieszkaniu, domu, biurze, restauracji, hotelu. Profesjonalna ekipa remontowa i wykończeniowa zapewnia Ci szybkie i sprawne wykończenie pod klucz.

Dzięki połączeniu tych usług ograniczasz ilość wykonawców, co minimalizuje błędy wykonawcze; dostajesz możliwość skrócenia czasu inwestycji, a co za tym idzie – oszczędzasz pieniądze. Krótko: jedna, solidna i sprawdzona ekipa!

Pracując nad projektem Twojego mieszkania inspirujemy Cię świeżymi pomysłami. Zawsze możesz liczyć na to, że dostaniesz od nas zastrzyk nowych rozwiązań, których wcześniej sobie nie wyobrażałeś.

Etapy realizacji:

  • nawiązujemy kontakt: w STUDIO Arteka, telefonicznie lub przez email; umawiamy się na wizytę w Studio projektowym Arteka, przy ul. Leśnej 1C w Lesznie; rozpoznajemy potrzeby, doradzamy optymalne rozwiązania; prezentujemy materiały; omawiamy szczegóły;
  • wykonujemy profesjonalny pomiar u Ciebie na miejscu; to podstawa poprawnej realizacji inwestycji; w trakcie wizyty często pojawiają się dodatkowe pomysły i wizje projektu;
  • wykonujemy projekt wraz z wizualizacją; za dodatkową opłatą proponujemy projekt w wizualizacji 3D (fotorealistyczny obraz);
  • przedstawiamy rzetelny kosztorys i dokonujemy akceptacji projektu;
  • podpisujemy umowę; ustalamy sposób płatności; dobieramy dogodny dla Ciebie termin realizacji i harmonogram prac.

Zapraszamy gorąco!

 

 

Przyjdź już dzisiaj lub umów się na konsultację!

 
 
 
 
 

Rozwiń menu