(+48) 790 209 315 sklep@arteka.com.pl

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar do kuchni?

Twoja kuchnia, Twoja wizja! Dlaczego warto wybrać meble na wymiar do kuchni?

Decydując się na modernizację swojej kuchni należy zastanowić się, w jak dużym stopniu chcesz mieć wpływ na jej wygląd. Część osób jest bowiem zwolennikiem gotowych, często katalogowych rozwiązań. Pozostali natomiast preferują własne projekty i lubią mieć wszystko pod kontrolą. Wprowadzając w życie własną wizję przekuwają plany i marzenia na ich realizację.

Kierują się własnym poczuciem elegancji i estetyki, ale przede wszystkim chęcią maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Większy nakład czasu poświęcony na szkice i wysłuchanie opinii ekspertów rekompensuje im później efekt końcowy. Kuchnia od A do Z według Twojej wizji. Brzmi inspirująco, prawda?

Kuchnia wizytówką mieszkania

Dobrze urządzona kuchnia jest wizytówką Twojego mieszkania. Przyjemnie jest usłyszeć komplement od zaproszonych gości, że smakowały im nie tylko potrawy w niej przyrządzane, ale również sam wygląd kuchni przypadł do gustu i wzbudził podziw. Studio Arteka specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu właśnie takich mebli, które dzięki współpracy klienta z wykonawcą posiadają pierwiastek nieszablonowości i unikatowego designu. Dzięki temu możesz realizować swoje plany i cieszyć się własną twórczością. Nadanie temu pomieszczeniu własnych cech będzie wtedy prostsze, niż mogło Ci się wydawać.

 

 Kuchnia tradycyjna, czy nowoczesna?

Niezależnie od tego, czy jesteś tradycjonalistą, czy osobą ceniącą nowoczesność, projektanci przygotują Ci odpowiednią propozycję i dostosują Twoje potrzeby do odpowiednich wymiarów, kształtów i formy. Niezmiernie istotne jest w takim przypadku całkowite wykorzystanie potencjału przestrzennego, czego nie możemy powiedzieć o meblach gotowych, które są dostępne w każdym sklepie. Na tym właśnie polega przewaga mebli na wymiar. Możesz zaoszczędzić sporo miejsca, a idealnie zagospodarowana przestrzeń doda Twojej kuchni charakteru i harmonii.

Zabudowa kuchni na wymiar

Jeżeli cenisz sobie porządek, ład i nie lubisz marnowania czasu i niewykorzystanego miejsca, to wybierz meble na wymiar. Każdy centymetr jest bardzo istotny i można go spożytkować na kilkanaście sposobów. Wykorzystanie wszelkich dostępnych zasobów miejsca jest oznaką gospodarności. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz wiele możliwości, jak chociażby zabudowywanie sprzętów, które nie pasują do stylu mebli, a nawet masz wpływ na sposób otwierania Twoich szafek. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko i wyłącznie własna wyobraźnia.

Kuchnia sercem Twojego domu

Kuchnia jednoznacznie kojarzy się z przygotowywaniem jedzenia, ale nie tylko z tym. Domyślne przeznaczenie tego pomieszczenia na przestrzeni lat nieco się zmieniło. To w tym miejscu podejmuje się wiele ważnych decyzji, rozmawia na różne tematy, często również przyjmuje znajomych. Nowoczesna kuchnia oznacza centrum przepływu informacji w gospodarstwie domowym, to kuchnia pełni rolę serca i duszy. Stała się najważniejszym i najczęściej odwiedzanym pomieszczeniem w Twoim domu. Skoro spędza się w niej tak wiele czasu, warto postawić na komfort, elegancję i naznaczyć jej wygląd samym sobą.