(+48) 790 209 315 sklep@arteka.com.pl

Kuchnia na wymiar kojarzy się z wysoką ceną, jednak w przypadku wykonania przez dobrego producenta – ze starannym dopasowaniem. Meble z paczki natomiast ze stosunkowo niską ceną, ale nie zawsze w parze z jakością. Fabryka mebli Arteka opracowała model produkcji mebli kuchennych do samodzielnego montażu, ale z możliwością ich wykonania na wymiar.

Bazą do produkcji mebli są kuchnie modułowe. Jednak dysponując specjalnym oprogramowaniem oraz centrum obróbczym CNC stworzono innowacyjny produkt nazywając go serią Arteka Silver.

Od teraz połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny jest w pełni możliwe.

Cechą szczególną kuchni Arteka Silver jest możliwość ich wykonania na wymiar według projektu czy też pomiaru. Każda z szafek ma możliwość edycji szerokości, wysokości, konstrukcji itp. Na wymiar są również dostępne fronty, cokoły, blendy itd. Jest możliwość zakupienia szafek już złożonych i wyposażonych m.in. w szuflady, kosze cargo lub też wybranie wersji ekonomicznej do złożenia „w paczce”. W obu przypadkach dzięki innowacyjnym złączkom montaż kuchni dla Pana domu nie będzie trudnością.

Decydując się na kuchnię na wymiar, ale do samodzielnego montażu, otrzymujemy pakiet korzyści, a jest to – korzyść finansowa, ponieważ taka kuchnia jest dużo tańsza. Kolejną korzyścią jest czas, ponieważ czeka się na nią o wiele krócej. No i… mężczyzna zyskuje uznanie w oczach Pani domu i znajomych!

 Do budowy mebli kuchennych Arteka użyte są wyłącznie markowe płyty i akcesoria. Wszystkie prace są wykonywane w zakładzie produkcyjnym w Lesznie, włącznie z lakierowaniem frontów. Klient ma możliwość wyboru zarówno tych z wysokim połyskiem, jak i obecnie modnych frontów matowych.

Oprócz linii Silver dostępne są serie mebli kuchennych Gold oraz Platinum. Mają one szersze możliwości konfiguracyjne, m.in. elektryczne szuflady i podnośniki. Jednak ich montaż muszą wykonać osoby z dobrą wiedzą stolarską.

Aby jednak uspokoić osoby pragnące mebli z montażem Arteka oferuje również firmowy montaż zarówno mebli z linii Silver, Gold oraz Platinum.

Projektowanie mebli odbywa się zarówno na miejscu w Studiu 3D, jak i zdalnie. 

Kuchnie na wymiar w wersji do samodzielnego montażu są dostępne już w 7 dni. Jeśli natomiast jest szeroka konfiguracja wraz z firmowym montażem – termin ustalany jest indywidualnie. Meble można zakupić na raty 0%, bez wpłaty własnej, bez ukrytych kosztów i odsetek nawet na okres 20 miesięcy. Szczegóły pod numerem telefonu 790 209 315.

Salon Arteka mieści się w Lesznie przy ulicy Leśnej 1c.

Dodatkowo oferowane są także inne elementy wyposażenia, jak drzwi oraz szeroka gama płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek.